Főoldal | Kedvencek közé

Debreceni Universitas Nonprofit Közhasznú Kft.
Cím: 4032 Debrecen Böszörményi út 138.
Tel: 52/526-914
Fax: 52/526-916
Email: nagy.adrian@agr.unideb.hu

Hírek

Újabb Ki mit tud? jellegű fellépésen mutatkozhatnak be a régió óvodái és iskolái

A Nemzeti Fejlesztési Ügynökség, Társadalmi Infrastruktúra Operatív Program támogatási rendszeréhez, 2010. január 29-én meghirdetett Nevelési-oktatási intézmények tanórai, tanórán kívüli és szabadidős tevékenységeinek támogatása című TÁMOP–3.2.11/10/1 kódszámú pályázati kiírására a Debreceni Universitas Nonprofit Közhasznú Kft. „A Debreceni Universitas Nonprofit Közhasznú Kft tanórai, tanórán kívüli és szabadidős tevékenységének fejlesztése” című TÁMOP-3.2.11/10-1-2010-0035 azonosító számú  pályázatát az Oktatási és Kulturális Minisztérium Támogatáskezelő Igazgatósága (OKMT) mint közreműködő szervezet támogatásra alkalmasnak minősítette. A pályázat megvalósításának időtartalma 2010. szeptember 1. – 2011. augusztus 31. A program keretében a debreceni Martonfalvi Lurkók Alapítványi Óvodában, a Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Diákotthonban, az egyeki ETKIKI Többcélú Intézmény Napköziotthonos Óvodákban, a nyíregyházi Benczúr Gyula Általános Iskolában és a Benczúr Gyula Általános Iskola Herman Ottó Tagiskolájában a gyerekek számára szakkörök, tanórán kívüli programok biztosítják a szabadidő tartalmas eltöltését.

Az intézmények diákjainak a projektidőszak során 2 alkalommal lehetőségük van egy KI MIT TUD? jellegű vetélkedőn bemutatni, megmutatni a szabadidős tevékenységeken elsajátított ismereteket. A második ilyen eseményre 2011. május 27-én 10 órától a Lovarda Egyetemi és Kulturális Központban kerül sor (4028 Debrecen, Kassai út 26), ahova a belépés ingyenes.

Program:

10.00 Köszöntő

10.05 Martonfalvi Lurkók Alapítványi Óvoda
Üveges tánc – a néptánc csoport előadása

a modern tánc szakkör fűszoknyás bemutatója

10.20 ETKIKI Többcélú Intézmény Napköziotthonos Óvodák
Pünkösdölő – a zeneovisok műsora

10.40 Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Diákotthon
Jackson-mix – a modern tánc szakkör bemutatója

10.45 Benczúr Gyula Általános Iskola Herman Ottó Tagiskolája
Gyermekjátékok – a néptánc szakkör előadása

Ismeretlen szerző: Tamburin, Német kétszólamú dallam - Alle Vögel, Praetorius: Bransle de la Royner – a zene szakkör furulyabemutatója

11.00 Benczúr Gyula Általános Iskola
Amazonok – a modern tánc szakkör műsora

A projekt az Európai Unió támogatásával, az Európai Szociális Alap társfinanszírozásával valósul meg.

További információ:
Dr. Fenyves Veronika
30/6469608

Az oldalon szereplő információk a Debreceni Universitas Nonprofit Közhasznú Kft. tulajdonát képezik.
Annak felhasználása csak a közzétevő engedélyével lehetséges! - Az oldal készült 2009-ben! - Impresszum